GALPARKET LAMİNE PARKE

GALPARKET LAMİNE PARKE

GALPARKET LAMİNE PARKE

Galparket ahşap zemin döşemeleri, klasik parke motiflerinin modern versiyonlarıyla içinde bulunduğunuz tüm mekanlarda size özel bir atmosfer yaratmak için yenilik, kalite ve uzmanlık kavramlarını bir arada yorumlar.

Galparket lamine parkeleri İspanya'nın kuzeybatısındaki La-Coruna'da yüksek üretim ve kalite kontrol prosesleri çerçevesinde üretilir. İmalat her zaman için Avrupa Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen ürün şartnameleri ve kuralları çerçevesinde yapılmaktadır.

Galparket'i birbirinin içine geçmiş ve yüksek derecede komprese edilmiş katmandan oluşan ahşap çekirdeği ile tanıyabilirsiniz. Galparket birbirine çapraz olarak yapıştırılmış gerçek ahşap katmanından imal edilir. Üst katman yapraklı ağaçlardan alınmış sert ahşaptır. Orta katman parke için özel olarak yapıştırılan ve işlem gören ahşap katmandan oluşur. En alt katman nemin içeriye girmesini engelleyen özel bir kaplamadan yapılmıştır. Çapraz yapıştırma sayesinde ahşabın doğal hareketleri minimum değerlere indirilir. Bu şekilde birleştirilmiş katmanlar sayesinde Galparket lamine parkeleri "panjur" adı verilen etkinin ( orta katmanın üst katmanda meydana getirdiği deformasyonların ) ortaya çıkmasını engelleyen, güçlü ve sert bir zemin oluşturmaktadır.

Yüzey tabakası 2.0 ve 3.6 mm kalınlığında sert ağaçtan oluşan 10.0 ve 14.0 mm kalınlığında üretilir. Ürünler plank, 2 st. ve 3 st. olarak üretilmektedir. Ağaç cinsleri Meşe, Jatoba, Merbau, Iroko, Wenge, Akçaağaç, Doussie, Kayın ve Kiraz'dır.

 


GALPARKET LAMİNE PARKE | LAMİNANT PARKE İZMİR, suni çim halı, duvardan duvara halı modelleri